День захисту дітей - 14 Червня 2012 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
   Вівторок, 06.12.2016, 14:10

Головна » 2012 » Червень » 14 » День захисту дітей
День захисту дітей

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

«Мир дітям планети Земля!» Саме під таким гаслом пройшло свято, присвячене Дню захисту дітей в нашій школі. Учасниками свята були учні початкових класів. З вітальними словами до дітей звернулась заступник директора з виховної роботи Зачко І.В. Ірина Володимирівна побажали всім міцного  здоров’я,  безхмарного неба, сонячного настрою, незабутніх вражень, радості пізнання світу, розвитку своїх  талантів і обдарувань, яскравих і цікавих зустрічей, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Ведучі свята Бугаєнко Тетяна та Цопа Світлана проводили цікаві дитячі ігри, забави, на яких діти гралися, співали, танцювали, читали вірші,  відповідали на питання вікторини. По закінченню свята пройшов конкурс малюнка на асфальті. На дитячому святі  діти отримали призи, а переможці конкурсу малюнків Муль Владислава, Медвідь Катерина, Лук’янова Анастасія, Зацерковна Ганна, Козак Аліна та Ложечник Кирило нагороджені грамотами.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Переглядів: 382 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2012  »