Субота, 20.01.2018, 20:26

Головна » 2017 » Листопад » 4 » Гостинно відчинила двері рідна школа
Гостинно відчинила двері рідна школа

Щороку 1 вересня вулиці наповнюються білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя - цікава, барвиста і повна нових знань. Чимало людей, і дорослих, і маленьких, переступаючи поріг школи вперше в новому навчальному році, відчули в душі радісні і святкові почуття, адже День знань, дійсно, є святом! Двері Полезненської ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно відкрилися двері учнів, учителів, батьків, гостей. Це радісний і водночас хвилюючий день: в очах випускників - сум, бо для них це останній навчальний рік, а в очах наших чотирнадцяти першокласників - гордість і тривога, адже вони прийшли до школи вперше. Що відрадно, всі - у національному вбранні! Поведе їх стежкою пізнання досвідчений педагог  Л,В. Хрущ. На згадку про вершу лінійку першачки отримали пам'ятні подаруночки.

З Днем знань школярів вітали гості: давній друг шкільної родини, депутат Одеської обласної ради Віталій Саутьонков, староста села Олександр Козак, методтст відділу освіти, культури й туризму селищної ради Вадим Борщавецький. Окрім щирих, душевних привітань, Віталій Миколайович Саутьонков вручив набори м'ячів та два комплекти спортивної форми для шкільної команди, а також подарував 10 лавочок для благоустрою пришкільної території.

Найзворушливішим були хвилини, коли школа проводжала на заслужений відпочинок ветерана праці, учителя з 41 - річним педагогічним стажем Тетяну Василівну Годяк. Квіти й пам'ятний подарунок вручив їй директор школи М.С. Вишняков. У своїй вітальній промові Михайло Сергійович подякував Вчителю з великої літери за багаторіну сумлінну працю, побажав міцного здоров'я, благополуччя, учнівські родини - нових звершень, успіхів у навчанні, колегам - наснаги й творчих здобутків.

А також він відзначив людей, які є давніми друзями навчального закладу й постійно ми відчуваємо їхню підтримку. Це О.І. Смирний, П.І. Мазур, Ж.Г. Кравченко, С.П. Бойко, О.В.Бишляга, С.І.Сорокін, М.М. Ляховецький, М.І. Орос.

Вели святкову лінійку випускнини Тетяна Бугаєнко і Андрій Ніколаєв. Своїми мелодійними голосами чарували присутніх юні артисти Аліна Козак, Діана Годяк і Тетяна Бугаєнко. Перший дзвоник дзеленчав у руках першокласниці Єви Казимирчук і випускника Станіслава Фурмана.

Колектив нашої школи щиро вітає освітян, учнів та батьків з початком нового 2017 - 2018 навчального року!

Переглядів: 46 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »