Середа, 23.01.2019, 08:08

Головна » 2018 » Листопад » 26 » ЯК ПЕРЕД СОНЦЕМ Я ВКЛОНЯЮСЬ ПЕРЕД ХЛІБОМ
ЯК ПЕРЕД СОНЦЕМ Я ВКЛОНЯЮСЬ ПЕРЕД ХЛІБОМ

З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства. Осінь – найдорожча серцю хлібна пора. День працівників сільського господарства в Україні відзначається дуже широко. Шанобливе ставлення до аграріїв зароджувалося в Україні ще з давніх давен, саме Україну називали житницею Європи. 23 листопада в Полезненській школі відбулося свято присвячене Дню працівників сільського господарства. Сцена святково прикрашена, ведучі святково одягнені. Учні 1 - 11 класів приготували святковий концерт.

На свято запросили батьків, дідусів і бабусь школярів, а також незмінних шефів навчального закладу
Діти у піснях та віршах славили нелегку хліборобську працю. Учні переконували, що хліб − святиня, до нього не можна ставитись по-буденному, адже увібрав в себе наснагу і невтомність людської праці. До плекання хліба впродовж року залучаються трактористи, комбайнери, водії, працівники току, мельники.
           Як розповів директор школи Вишняков М.С., шкільне свято стало традиційним і вже давно вийшло за межі суто шкільного заходу.
− Щороку, вшановуючи у ці листопадові дні хліборобів, − сказав Михайло Сергійович, − дякуємо їм за невтомну працю. А дітям таким чином прищеплюємо повагу до хліба, шану до людей, які плекають щедрі врожаї.
          Велику подяку висловили спонсорам нашої школи, які дуже багато надали допомоги нашій школі.

Переглядів: 27 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »