Моніторинги з історії, правознавства та суспільних дисциплін - 8 Листопада 2013 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
   Понеділок, 05.12.2016, 00:25

Головна » 2013 » Листопад » 8 » Моніторинги з історії, правознавства та суспільних дисциплін
Моніторинги з історії, правознавства та суспільних дисциплін

2013 - 2014 навчальний рік

У школах України стартує моніторинг із шкільних предметів у 5 та 10 класах

Шановні вчителі!

Перше тестування десятикласників з історії України відбудеться вже 13 листопада!

12 листопада українські школи розпочинають проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, який буде проведено серед усіх учнів 5-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності.

Відповідно до методичних рекомендацій, моніторинг якості загальної середньої освіти проводиться за збірниками завдань для проведення моніторингу, що видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури" і мають відповідну захисну марку.

Збірники завдань з кожного навчального предмета складаютьсяз 10 варіантів тестів, які відрізняються складністю, структурою та формою.

Електронні версії збірників завдань моніторингу якості освіти будуть розміщені Міністерством освіти лише за 2 дні до визначеного графіком терміну проведення моніторингу.

Організацію виконання учнями тестів моніторингу якості освіти та їх перевірку покладено на вчителів, які викладають історію України і всесвітню історію у 10-х класах.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів читайте у вкладених нижче файлах.

Людмила Базилевська,

05 листопада 2013 р.

Download
Оновлений графік проведення моніторингу та «Методичні рекомендації з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі»
04 листопада 2013 р.
Новий лист-роз'яснення МОН листопад.doc
Microsoft Word документ [109.0 KB]
Download
Таблиця звітності "Звіт про результати моніторингу якості загальної середньої освіти"
04 листопада 2013 р.
Книга1.xlsx
Microsoft Excel таблица [21.6 KB]
Скачать

Про зміни термінів моніторингу з історії України та всесвітньої історії у 5 та 10 класах

У Міністерстві освіти і науки вирішено перенести проведення моніторингу якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Згідно з міністерським рішенням, моніторинг буде проведений у період з 12 листопада по 12 грудня цього року.

Моніторинг має на меті оцінити стан системи освіти та отримання об’єктивної інформації про якість освіти у початковій та основній школі.

Передбачається, що учні 5-х класів складатимуть моніторингові тести з 5-ти навчальних предметів: математики, українська мова, предмета "Я і Україна", іноземної та російської мов.

Учням 10-х класів доведеться скласти 10 моніторингових тестів з української мови, алгебри, біології, іноземної мови, хімії,історії України і всесвітньої історії, геометрії, географії, фізики та технологій.

Моніторинг буде проведений шляхом тестування учнів за спеціальними збірниками завдань. Збірники завдань з кожного навчального предмета складатимуться з 10 варіантів тестів.

На виконання тестів з кожного предмета учням 5-х та 10-х класів буде відведено 45 хвилин.

Наказ МОН про перенесення термінів проведення моніторингу розташований нижче.

Людмила Базилевська,

15 жовтня 2013 р.

Download
Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 № 995