СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА - 8 Червня 2013 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
   Вівторок, 06.12.2016, 14:07

Головна » 2013 » Червень » 8 » СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. Для одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів. З самого ранку радісні, веселі учні нашої школи з букетами чарівних весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на цілих три літніх місяці.

У цьому році школу закінчили 26 випускників. Під звуки чарівного вальсу та нескінченні оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з'явилися на лінійці разом з класними керівниками Мальцевою Ларисою Анатоліївною та Нікуленко Світланою Володимирівною . Директор школи підвів підсумки навчального року, нагороджував переможців різноманітних конкурсів, з найкращими побажаннями до випускників звернулися гості: Методист РВО Ободовська Діна Павлівна та голова сільради Глив'як Наталія петрівна.

Випускники обдарували вчителів чудовими трояндами. На святі звучали чудові пісні у виконанні випускників, слова привітання.

Дорогі друзі! Бажаємо вам за літні канікули набратися сил, наснаги і розпочати новий навчальний рік з бажанням пізнати більше і бути справжніми патріотами рідної школи.

Переглядів: 276 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2013  »