Свято в Полезненській ЗОШ І-ІІІ ступенів - 16 Листопада 2016 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
   Середа, 29.03.2017, 09:11

Головна » 2016 » Листопад » 16 » Свято в Полезненській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Свято в Полезненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

6 жовтня в Полезненській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулось урочисте відкриття         VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Мета заходу: сприяти піднесенню престижу української мови та літератури в молодого покоління, виховання гордості за свій народ, любові до рідного краю на прикладі життя і творчості нашого Кобзаря.

Учні виступили з літературною композицією “Іду душею до Тараса”. Діти називали основні факти з життя поета, декламували поезії. Були наведені цитати з творів Т. Шевченка, актуальні і в наш час. На вишитих рушниках школярі виклали основні думки й сподівання Великого Кобзаря.               Учителька української мови та літератури Стиранець Н. П., продекламувавши заповітні слова Кобзаря, розповіла про завдання й особливості конкурсу, оголосила, що найближчим часом у школі відбудеться його перший, відбірковий  етап поміж учнів 5-11 класів.