Ти - вічний біль, Афганістан - 20 Березня 2014 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
   Вівторок, 06.12.2016, 14:08

Головна » 2014 » Березень » 20 » Ти - вічний біль, Афганістан
Ти - вічний біль, Афганістан

Ти - вічний біль, Афганістан 13 лютого в Полезненській ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулася година спілкування, присвячена 25 річниці виведення радянських військ з Афганістану. Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини та діти — своїх чоловіків і батьків. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам'ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

Посмотреть увеличенное изображение

На зустріч були запрошені очевидців тих лихоліть. Це наші односельці, воїни-афганці: Гуч Василь Степанович, Сніховський Віктор Олександрович, Подоляну Іван Григорович та Репетілов Віталій Миколайович.

Посмотреть увеличенное изображение

Про події тієї далекої, вже чужої війни, розповідали дітям воїни-афганці. В ході зустрічі звучали спогади про ті важкі випробовування , що випали на їхню юність. У різний час вони служили в Афганістані. Не одне випробування прийшлось пройти їм там. Свист куль, біль втрат друзів, важкі хвороби – все те випало на їхню долю. Та і в мирний час не так просто було починати нове мирне життя. У афганців не було пільг і привілеїв, їм не надавали гарних вакансій у великих містах . Треба було жити так, ніби і не були на тій війні. Запрошені гості відповіли на питання учнів, з болем в очах дивились на фотографії про події Афганської війни. Загиблих в ті важкі роки вшанували хвилиною мовчання. Ведучі заходу Бугаєнко Тетяна та Буюк Христина привітали присутніх воїнів-афганців з річницею виведення радянських військ з Афганістану , побажали гостям міцного здоров’я, наснаги, творчого натхнення, сімейного благополуччя. З вуст учнів 11 класу прозвучали поетичні рядки про трагічні події війни в Афганістані. На протязі зустрічі лунали пісні про Афганські події. Воїнів-афганців привітала директор школи Вишнякова Віра Іванівна, яка наголосила, що проведення зустрічі дало змогу поспілкуватися, більше дізнатися про трагічні сторінки історії, що довелося пережити односельцям, що проходили службу в Афганістані, і сказати їм, що ми пишаємося ними, схиляємо голови перед їх мужністю. Тож нехай надовго у наших серцях залишиться пам'ять про страшне лихоліття Афганської війни, а в кожній родині панує мир, злагода і спокій. А подібні заходи виховують в нас повагу до старшого покоління, цінність людського життя.

Переглядів: 223 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2014  »