„Уклін тобі, Тарасе! - 21 Березня 2014 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
   Понеділок, 05.12.2016, 00:24

Головна » 2014 » Березень » 21 » „Уклін тобі, Тарасе!
„Уклін тобі, Тарасе!

До Шевченкових днів у Полезненській ЗОШ І-ІІІ ст. готувалися заздалегідь. Учні малювали ілюстрації до творів Шевченка, випускали стінгазети, розгадували кросворди, змагалися у декламуванні віршів  Кобзаря.

Великою подією стало свято-вистава „Уклін тобі, Тарасе!”, яке підготували вчителі української мови та літератури Стиранець Н.П. та Ткачук І.М..   На сцені хата, обгороджена тином, за яким ростуть соняхи і маки. Біля хати стіл, за яким зібралася Шевченкова сім’я. У центрі сцени вишитий портрет великого поета і художника у сяєві рушників.

Розпочали свято учні 3 класу (класний керівник Зачко І. В.) танком „Веснянка”.

Посмотреть увеличенное изображение       Посмотреть увеличенное изображение

Учениця 4 класу Глігор В. (класний керівник Яворська В.Д.) виконала пісню про весну, яка подарувала нам геніального поета-пророка. Ведучі Циба А. та Галущак О. ознайомили присутніх із життєвим шляхом Тараса, його важкою долею.

Глядачі мали можливість простежити нелегкий шлях Шевченка від його дитинства і до часу, коли він став відомим поетом. Спочатку зустрілися з малесеньким Тарасиком (учень 3 класу Ложечник К.), який зустрівся з чумаками, та його сім’єю; далі це вже тринадцятирічний Тарас, що пасе разом з подругою Оксанкою вівці і мріє навчитися малювати. Ось уже і дорослий Шевченко, а поруч його Доля, Муза і Слава. На свято завітали також персонажі з Шевченкових творів: Лілея, Катерина з немовлям, наймичка з Марком, перебендя, Ярема з Оксаною, - які розповіли про свою долю.

Посмотреть увеличенное изображение    Посмотреть увеличенное изображение

Посмотреть увеличенное изображение      Посмотреть увеличенное изображение

Протягом усього свята учні 5-6 класів декламували вірші, у виконанні ансамблю „Смерічка”  прозвучали пісні на слова Т. Шевченка: „Садок вишневий коло хати”, „Реве та стогне Дніпр широкий”, „Така її доля...”.  Співали і перебендя „Думи мої...”, і Ярема „Вітер з гаєм розмовляє”, і  Лілея  „Лелеченьки”.

У фіналі свята всі артисти виконали пісню про Т. Шевченка.

Посмотреть увеличенное изображение

Переглядів: 423 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0