Середа, 17.10.2018, 11:45

Головна » 2017 » Листопад » 15 » Відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва
Відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва

Щороку 14 жовтня в Україні відзначається два важливих для країни свята. Перше — День українського козацтва згідно з указом Президента України від 1999 року, «враховуючи історичне значення і заслуги козацтва в утвердження української державності та його істотний внесок у сучасний процес державотворення». Інше свято з'явилося в 2015 році — День захисника України. З нагоди Дня Українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці в Полезненській  школі серед учнів 8- 11 -х класів, під керівництвом учителя історії Мальцевої Л.А., було проведено цікаву історичну вікторину «Козацькими стежками!» Ці знаменні дати нерозривно пов’язанні між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Дві команди юних істориків та культурознавців у напруженій боротьбі, за підтримки глядачів, відповідаючи на нелегкі запитання, змагалися за звання найкращого знавця духовних цінностей, культури та історії українського козацтва.

Журі було нелегко визначити переможця, адже всі учасники заходу показали ґрунтовні знання побуту, традицій українських козаків, історичних постатей та подій, які вплинули на життя українців, а присутні в залі отримали ще один урок життя.

У цей світлий і радісний день ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Тож вітаємо всіх козаків із цим радісним святом і бажаємо міцного здоров’я, щастя, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

Переглядів: 87 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »