ВИПУСК- 2012 - 31 Травня 2012 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ВИПУСК- 2012

12 травня 2012 року відбувся  випуск учнів 11 класу Полезненської ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Невблаганно іде час, відраховуючи секунди, хвилини, дні, місяці, роки… Здається, що це було дуже давно, коли сьогоднішні випускники боязко і невпевнено увійшли в перший клас. Тоді для вас усе було уперше: перша вчителька, перше прочитане слово, перший дзвінок, перші радощі та засмучення. Пролетіли шкільні роки і ось уже випускний вечір. 12 травня - це день, який для для  випускників Полезненської ЗОШ  був святковим, радісним, веселим і сумним водночас. День прощання зі школою, рідними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, цікавими уроками. Тільки вчора останнім акордом шкільної симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка. Усе це - позаду, а попереду - самостійне життя. Крок у доросле життя розпочинається з отримання атестату про середню освіту.

Бажаємо усім випускникам успішної здачі ЗНО, та щасливої дороги по обраному життєвому шляху! Наша школа буде за вами сумувати!

Дорогі випускники!!!!

Ну, от і все, скінчилися уроки,

Шкільні дзвінки пішли у небуття.
Ви робите свої найперші кроки
У самостійне і складне життя.

Воно складне, та тим не менш цікаве,
Бо мрія кличе і надія є.
Когось у нім ждуть успіхи і слава,
Когось лиш будні — кожному своє.

Буває, що й спіткнутись доведеться,
Побути на коні і під конем.
Та сильний знов на ноги підведеться
Й не житиме всього одним лиш днем.

А буде йти, карабкатись, творити,
Щоб відчувати всі вітри в лице.
То ж тільки так і треба в світі жити
І нагороду матимеш за це.

У цій борні здобудеш світлу долю.
Для тебе будуть оди і пісні.
Життя — ріка, а не стежина в полі.
Потрібно втриматись на бистрині.

Тому живіть активно, в повну силу,
І хай як важко, але треба йти.
Й виходити із ситуації уміло,

При цьому честь і совість зберегти.

11 років вів вас по життю учитель, віддаючи тепло свого серця. Були хвилини, коли серце втомлювалось. І тоді учитель поспішав до своїх учнів. Їх веселе щебетання вливало нові сили в стомлене серце, дитячі посмішки народжували нову енергію, допитливий погляд пробуджував думки.
І це продовжується вічно, доки здатне битися серце вчителя, віддаючи дітям тепло і любов. Збережіть у серцях маленькі вогники від вогню великої вчительської любові до вас. Нехай спогади про рідну школу світять вам навіть тоді, коли згасає віра в себе. Нехай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, котрий вказує, як іти, щоб не спотикнутися.
Не забувайте, що навчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі своєї школи, котра дала вам путівку в життя.
Щасливої дороги, дорогі випускники!

Переглядів: 392 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2012  »