"Випускний Олімп" Випускний 11 класів 2013 року. - 16 Червня 2013 - Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
   Вівторок, 06.12.2016, 14:04

Головна » 2013 » Червень » 16 » "Випускний Олімп" Випускний 11 класів 2013 року.
"Випускний Олімп" Випускний 11 класів 2013 року.

1 червня відбулося незвичайне свято, свято присвячене прощанню з учнями 11-х класів.

Випускний вечір пройшов під назвою  "Випускний Олімп".

З вершини Олімпу зпустилися дві богині-ведучі -  Тетяна та Христина, які почали це прекрасне дійство.

Особлива атмосфера, замішана на загальному хвилюванні та піднесенні, сприяла урочистості моменту. Під дзвінку мелодію до залу увійшли тепер уже колишні учні разом із класними керівниками Мальцевою Л.А та Нікуленко С,В. За винуватців свята раділи друзі, близькі, односельці, непомітно утирали сльози матері, адже їхні діти виросли, стали зовсім дорослими і ось-ось полетять з рідного батьківського гнізда.

Атестати випускникам 2013 року Кунцівської загальноосвітньої школи вручала директор Вишнякова В,І,.

А зі сцени линули гарні слова класних керівників, які бажали щасливого майбутнього своїм вихованцям.  Вишукано-зворушливі слова привітань та побажань, іскрометний гумор, спогади про минулі роки, життєрадісна й запальна музика – усе це закрутилося у вирі пам’ятного всім шкільного вальсу.

На святі були підведені підсумки роботи школи за рік. Учні, які брали участь у шкільних, районних,обласних конкурсах, змаганнях та олімпаадах і посіли призові місця були нагороджені грамотами.

Один за одним одержують документи про освіту випускники – молоді, вродливі, талановиті. Більшість із них уже виявили себе в навчанні, художній самодіяльнос­ті, спорті. Завуч з навчально-виховної роботи не без гордості перелічує їхні досягнення. З квітами виходять на сцену привітати винуватців свята розчулені тата й мами, бабусі й дідусі, братики й сестрички, друзі. Кожен із одинадцятикласників знаходить найщиріші слова вдячності школі, вчителям, товаришам. Звучать чудові піс­ні про дитинство, роки навчання, рідну матусю у виконанні випускників . Глядачі, безумовно, милуються дітьми, що якось вмить подорослішали. Захоплено спостерігають, які вони різнобічно розвинені, добре вміють триматися на сцені, чудово співати, гарно танцювати, декламувати, грати...
Доброї вам долі, світлих мрій, рівної дороги в дорослому житті, дорогі випускники 2013 року!!!

Переглядів: 290 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2013  »