Меню
Категорії розділу
Кошик
   Субота, 26.09.2020, 23:12
Вітаю Вас Гість
 
 Готуємося до тестів в мережі. Огляд сайтів, які допоможуть у підготовці до ЗНО
Готуємося до тестів в мережі. Огляд сайтів, які допоможуть у підготовці до ЗНО


Тут ви знайдете опис і посилання на сайти, які допоможуть вам у підготовці до ЗНО з української мови та літератури, історії України, англійської мови, математики та інших предметів

Українська мова і література


Бібліотека
Отже, перший сайт, на якому є корисний матеріал для підготовки до ЗНО, - це http://www.ukrcenter.com/. Тут є дуже багато творів з української літератури. Щоб вибрати собі книжку, треба зайти в розділ "Література" та скористатися пошуком за жанрами, авторам або тематиці. До речі, на сайті можна ще і зареєструватися для отримання додаткових "благ". Наприклад, наявність персональної сторінки дозволяє додавати туди потрібні тексти і формувати з них міні-бібліотеку.

Ще одна бібліотека
На http://www.ukrlib.com.ua/ також є бібліотека української літератури (розділ "Бібліотека"), проте наповнення цього сайту тільки цим не обмежується. По-перше, крім художніх текстів, тут є ті ж твори, але в скороченому варіанті (вони допоможуть "освіжити" знання напередодні тестів). По-друге, викладено пізнавальні матеріали для кращого їх розуміння та інформація з теорії літератури (відповідні запитання дають на тестах). Всі ці корисності розміщені в розділі "Українська література". На сайті є біографії письменників, критичні статті, а також віртуальна літературна енциклопедія. По-третє, в розділі "Освіта" є приклади шкільних творів як за творчістю конкретного письменника і його творів, так і на різні морально-етичні теми. Крім того, абітурієнту можуть бути корисними тематичні добірки ключових цитат класиків української та зарубіжної літератури. Наприклад, є цитати про патріотизм, про свободу, про характер людини, про молодість і старість і т. п. Все це може допомогти під час підготовки до твору на тестах. І, нарешті, по-четверте, на сайті є перевірочні тести.

В мережі є схожий за наповненням сайт - http://www.ukrlitzno.com.ua/ . Тут також є біографії, твори і перевірочні завдання, але їх менше, ніж на попередній сторінці.

Граматика
Підтягти граматику можна на цих двох веб-сторінках -
http://javot.net/mova/smist.htm
http://slovoua.com/pravopys
Перший сайт - це підручник з граматики української мови, де вся інформація розбита за тематичними розділами, а другий - діючі правила правопису.

Історія України

Навчальні посібники
Ця веб-сторінка  http://www.history.vn.ua/ корисна тим, що тут є безліч підручників з історії України, довідників для підготовки до тестів, курсів лекцій та історичних статей (ми нарахували тут більше 40 книг). Крім цього, ще тут є короткі біографії головних історичних діячів (від діячів часів Київської Русі до історичних представників сучасності) та історичні статті.

Також підручники з історії є на сайті http://ukrmap.su/?lang=uk

Пакети з історією
Цей сайт -  http://znohist.ucoz.ru/index/ukr/0-4- допоможе структурувати засвоєний матеріал. Щоб стати повноцінним користувачем, доведеться зареєструватися. Після реєстрації кожен отримує доступ до навчальних матеріалів. Всі корисності цього сайту розбиті за тематичними пакетами, яких тут 31 (теми - від давньої історії України та до часів її незалежності). Що це таке? Начинку кожного з пакетів можна розділити на дві частини. Перша - це невеликий конспект, зроблений у вигляді тренувальних таблиць, де є коротка інформація про головні персоналії і поняття історичного періоду, а також опис ключових подій (їх особливості, наслідки та значення для історії України) та їх дати. Друга складова пакету - це перевірочні тести. Серед інших корисностей ресурсу - додаткові матеріали (історичні статті під кожен з пакетів), а також ілюстративний матеріал, наприклад, історичні карти (також під кожен з пакетів).

Математика

Структуруємо знання
Один з ресурсів на допомогу тим, хто складає математику, - http://www.testmath.com.ua/ . Його основне завдання - допомогти випускникам структурувати і освіжити знання з предмету. Весь матеріал розміщений у трьох великих розділах (алгебра, геометрія і стереометрія), кожен з яких поділяється на теми. В останніх є не лише теорія, а й по 30 завдань для самоконтролю, а також перевірочні тести (до речі, всі завдання за змістом і формою відповідають тим, які дають на ЗНО). Крім цього, вирішуючи всі ці математичні головоломки, можна включити функції "потрібна допомога" (висвітиться підказка) і "підглянути рішення".

Ще один схожий сайт -  http://easymath.com.ua/Проходити ту чи іншу тему на цій веб-сторінці дуже зручно, тому що до кожної з них є корисні закладки. Наприклад, по теорії, по завданням з рішенням і без, а також закладка, де розписані методи вирішення найбільш поширених завдань з теми. Ще на цьому сайті є математична література (ми знайшли 10 сторінок підручників з математики) і таблиці для зручних розрахунків (наприклад, таблиця квадратів і кубів чисел від 0 до 99).

Лікнеп по тестам
Фішка ресурсу  http://www.mathportal.info/ полягає в тому, що тут немає загальної інформації, натомість є відеоуроки для підготовки до ЗНО. Там автори розбирають і показують, як вирішувати конкретні завдання тестування з математики різних років. Останні розсортовані за такими темами: стереометрія, планіметрія, функції, рівняння й нерівності, числа і вирази, елементи комбінаторики і т.п. Ще на цьому сайті можна завантажити архів посібників з підготовки до тестів.

Англійська мова

На  http://znoenglish.at.ua/розміщені як тренувальні тести, так і навчальні матеріали для підготовки до ЗНО з англійської (щоб цим скористатися, потрібно зареєструватися). Що до перевірочних тестів, то тут є тестові завдання різних років, запитання викладено у форматі ЗНО, а також вправи, щоб відточити, наприклад, навички читання, письма або граматику. Ще творці сайту виклали лексичні уроки, які розбиті за темами, наприклад, опис людини, здоров'я і медицина і т.п. До кожної з них є вправи з відповідями.

Крім того, непогана підбірка навчальних посібників з англійської є на http://subject.com.ua/ (у розділі "Всі предмети" потрібно вибрати англійську мову).

Інші предмети

Підготуватися з інших предметів можна на вищеописаному сайті - http://subject.com.ua/, а також на  http://shkola.ua/. На першій веб-сторінці розміщені навчальні матеріали з усіх предметів, які потрібні для складання тестування. Щоб прочитати необхідний матеріал, слід зайти в розділ "Всі предмети" і вибрати потрібну дисципліну. А на другому веб-ресурсі вся необхідна література лежить у розділі "Підручники".

Перевірити свої сили

У мережі ми знайшли кілька сайтів, на яких є тести різних років: http://test.svitosvit.ua/http://testzno.com.ua/http://zno.fizika.kiev.ua/ , http://testodrom.krok.edu.ua/http://ukrainetest.com.ua/  і  http://lvtest.org.ua/index.php/index.html (розділ "Комп'ютерне тренувальне тестування"). Тут можна протестувати себе, зробивши це за певний час (після його закінчення тест блокується), побачити, в яких запитаннях була помилка, а також перевірити знання не в цілому, а за конкретною темою.

За матеріалами: http://www.osvita.org.ua
, ,

Форма входу
Пошук
Послухати музику
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Полезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2020