Понеділок, 10.08.2020, 08:08

Головна » 2019 » Червень » 28 » Останній дзвоник 2019
Останній дзвоник 2019

Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.
Останній дзвоник: це і підсумок року, і кардинальні зміни - підготовка до вступу у вищий навчальний заклад.

Розпочали урочистості із Державного Гімну України. На святі були присутні гості: голова Великомихайлівської селищної ради Жарська Тетяна Володимирівна, староста села Козак Олександр Вікторович. Гості звернулися з найкращими побажаннями до випускників, також подарували пам'ятні подарунки.
Директор школи Вишняков Михайло Сергійович побажав, щоб випускники вдало використали здобуті знання, досвід вчителів та успішно скласти зовнішнє незалежне тестування.
Традиційно на початку лінійки заступник директора з навчально-виховної роботи Хребтієвська Тетяна Йосипівна привітала всіх зі святом і за гарною традицією тут було нагороджено кращих вихованців - переможців різних змагань та конкурсів подяками та дипломами. Ніхто з учнів не був забутий, кожен успіх у навчанні, конкурсах, дисципліні був відмічений.
Перша вчителька Тульба Лілія Миколаївна, та класний керівник Федоренко Антоніна Степанівна теж привітали випускників. А першокласники влаштували для них розважальну програму: вражали драйвовими танцями, віршами і піснями.
Зворушливо звучали напутні слова батьків, які виступали від імені всіх батьків наших випускників. Батьки благословили дітей у самостійну дорогу та побажали всього найкращого.

Що ж, відлітайте ключем журавлиним ,
У вирій життя школа вас проводжа.
Нехай все життя ваше буде щасливим,
Наснаги бажаємо вам і добра!

Переглядів: 114 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »