Понеділок, 10.08.2020, 06:42

Головна » 2019 » Вересень » 2 » Свято юності й краси
Свято юності й краси

8 червня 2019 року, зі сльозами на очах та посмішками на обличчах, випускники Полезненській школі І-ІІІ ст. прощалися з рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду.

Незважаючи на дощову та похмуру погоду, випускний вечір був по-домашньому теплим. До того ж в народі говорять: дощ у дорогу – на щастя і добро.
Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками.

І ось з приміщення школи починають виходити головні герої свята – випускники. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Радість, гордість і одночасно сум від того, що їх діти вже виросли, що їм належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

А сценарій святкового заходу продовжується. Директор школи Вишняков Михайло Сергійович побажав їм щасливої долі та мирного неба, щоб випускники вдало використали здобуті знання, досвід вчителів та успішно скласти зовнішнє незалежне тестування.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Хребтієвська Тетяна Йосипівна вручила атестати про отримання середньої освіти.
Привітати вже колишніх учнів на урочистості завітав гість: староста села Козак Олександр Вікторович, також подарував пам'ятні подарунки.
Зворушливі і щирі виступи прозвучали від першої вчительки Тульби Лілії Миколаївни та класного керівника Федоренко Антоніни Степанівни.
Шкільне свято випускного вечора було наповнено теплою та позитивною атмосферою. Випускники подарували всім присутнім прощальний танець з батьками, також випустили в небо повітряні кульки із побажаннями на майбутнє.

Більше фото за посиланням:

Випускний 2019. с. Полезне

Переглядів: 86 | Додав: xfqrf81 | Рейтинг: 0.0/0